KUCHYŇSKÉ LINKY

kuchyňské linky restol RESTOL

je moderným, dynamicky se rozvíjejícím podnikem, který se specializuje ve výrobě nábytku a nábytkových průčelí. Díky moderním technologiím a vysokým kompetencím zamestnanců firma dosáhla vysokou kvalitu svých výrobků a stala se významným výrobcem v nábytkářském oboru.
kuchyňské linky proform PROFORM

Krásný a zajímavý interiér vytvoříte právě pomocí systému MODULOFORM. I obyčejná kuchyně se s použitím MODULOFORMu stane pastvou pro oči. Stále častěji propojená kuchyň s obytným prostorem pak bude dokonale ladit. MODULOFORM použijete v kuchyni, obývacím pokoji, šatně, pracovně i kanceláři a všechny tyto místnosti povýší na KRÁSNÝ PROSTOR.
Představte si frézování, které není ohraničeno velikostí jednotlivých dvířek, ale navazuje na sousední a tvoří základ výjimečného celku s neopakovatelnou kompozicí. Toje MODULOFORM.
kuchyňské linky kronopol KRONOPOL

Kronopol s.r.o. je jedním z největších producentů desek na bázi dřeva, společnost byla založena v roce 1994. Pro výrobu produktů používají především dřeviny jehličnatých a listnatých (měkkých) stromů.Pro výrobu se také používají zbytky od různých pilařských závodů (piliny, štěpky atd.). Portfolio společnosti zahrnuje širokou škálu výrobků, jako jsou kronopol nábytkové desky, pracovní desky, OSB desky, laminátové podlahy, stěnové panely.Kronopol značky zákazníci znají a milují na všech kontinentech.