logo M-Glass Plast

M-Glass plast - okna, vchodové a interiérové dveře

Okna a vchodové dveře
Plastová a hliníková okna a dveře, okenní parapety, žaluzie a síta proti hmyzu

Zobrazit Interiéry

Plastová okna

Díky použití nejnovějších technologických řešení nabízíme okna, která se vyznačují nejvyšší kvalitou a moderností. Na všechny druhy oken disponujeme certifikáty CSI. Naše plastová okna jsou vyráběna z nejlepších PVC profilů, jaké jsou v současnosti dostupné na našem trhu: Brügmann a Salamander.

bluEvolution: 82

Nejnovější generace teplých oken bluEvolution 82 tvoří optimální spojení inovační technologie s nejlepšími parametry tepelné ochrany, ideální pro pasivní stavby. Speciální šestikomorový systém profilů PVC o šířce 82 mm ve spojení s dvojitou nebo trojitou soupravou elastického těsnění a standardně používanou dvoukomorovou soustavou "teplých" skel umožňují konstruovat okna, vyznačující se jedněmi z nejlepších parametrů tepelné izolace mezi produkty dostupnými na trhu výroby oken a dveří. I proto zajišťují okna v systému bluEvolution 82 nejvyšší z možných úrovní energetické efektivity a tím i nejvyšší úsporu výdajů na topení ve srovnání s jejich pořizovacími náklady.

profil bluEvolution: 82 profil bluEvolution: 82

Charakteristika:

Profily: Šestikomorové profily rámů a křídel zhotovené z vysokojakostního PVC:
- energoúsporné
- ekologické
- odolné vůči škodlivým povětrnostním vlivům
- jednoduchá péče a nenáročná údržba.

Skla: Dvoukomorové soustavy teplých skel s nejlepším na trhu součinitelem prostupu tepla Ug = 0,5 W/m²K pro skla plněná argonem. Možnost použití libovolné soustavy skel (termických, akustických i odolných proti vysazení) o šířce do 52 mm.

Osazení skel: Hluboké osazení skel dodatečně zvyšuje tepelnou izolaci okna.

Těsnění: Na výběr dva systémy těsnění: AD s dvojitým dorazovým těsněním nebo MD s dodatečným středovým těsněním.

Velké vnější komory: Efektivně korigují ventilaci a chlazení profilů (nižší teplotní napětí) a usnadňují odvod vody.

Zpevnění: Speciální systém pevných ocelových výztuh.

Hmota PVC: Odolná vůči škodlivým povětrnostním vlivům a znečištění, hladký povrch profilů usnadňuje udržení čistoty.

Barvy: Široká paleta profilových barev, a to jak hladkých, tak i těch imitujících dřevo.

Rozsah použití: Okna z PVC v bílé barvě i v široké paletě hladkých barev i těch imitujících dřevo, bez formálního či funkčního omezení.

Technické údaje:

Uf =1,0 W/m²K (verze MD), Uf=1,1 W/m²K(verze AD)

Ug =0,5 W/m²K (sklo 4/16/4/16/4 + argon)

Uw =0,7 W/m²K (pro referenční okno v systému MD)

Perfect Eco Line

Systém Perfect Eco Line je charakteristický stavební hloubkou o šířce 73 mm, dostatečnou tloušťkou vnějších stěn, pevnými ocelovými výztuhami v křídle a v rámu a dorazovým těsněním v šedé nebo černé barvě. Tepelné a zvukové parametry systémy jsou identické jako v případě ostatních systémů Brügmann AD (Uf=1,3, Rw do 46). Dva druhy zasklívacích lišt: klasická – plochá a zaoblená. Brügmann AD Perfect Eco Line umožňuje použít sestavu skel do tloušťky zasklení 44 mm se součinitelem prostupu U=0,5 W/m2*K (libovolný druh skel). Systém Brügmann Perfect Eco Line s rámem a rovným křídlem je vyroben z opakovaně zpracované (recyklované) hmoty PVC - použití technologie tohoto druhu umožňuje zlepšit parametry svařování profilů, zvýšit tvrdost a pevnost a má nepochybně příznivý vliv na životní prostředí.

profil Perfect Eco Line profil Perfect Eco Line

Charakteristika:
- profily Brügmann, součinitel prostupu tepla U=1,3 W/m2*K
- moderní kování ActivPilot firmy Winkhaus nebo Aubi Titan AF firmy Siegenia
- šedé nebo černé těsnění v bílých oknech
- černé těsnění v jednostranně a oboustranně barevných oknech

Prestige Eco Line

Systém Prestige Eco Line je systém s oblým pololícovaným okenním křídlem, jehož tvar se těší velké oblibě. Je využíván ve výrobě otevíravých, sklopných a otevíravě-sklopných oken a balkonových dveří. Stavební hloubka činí 73 mm. Pětikomorové profily jsou vybaveny dorazovým těsněním a pevnými ocelovými výztuhami. To vše zaručuje vysoké parametry statiky, tepelné izolace (Uf = 1,3 W/m2K) a zvukové izolace (Rw až 46 dB). Nabídka zasklívacích lišt zahrnuje dva druhy: klasickou plochou a polokulatou. Barevná okna jsou potažena fóliemi dle dostupné palety Brügmann, profily oboustranně barevné pak kromě fólie obsahují rovněž probarvený profil. Systém Brügmann Prestige Eco Line poskytuje možnost zasklení do 44 mm se součinitelem prostupu U=0,5 W/m2*K (pro skla obyčejná, energoúsporná i odolná proti vloupání). Systém Brügmann Prestige Eco Line s rámem a pololícovaným křídlem je vyroben z opakovaně zpracované (recyklované) hmoty PVC - použití technologie tohoto druhu umožňuje zlepšit parametry svařování profilů, zvýšit tvrdost a pevnost a má nepochybně příznivý vliv na životní prostředí.

profil Prestige Eco Line profil Prestige Eco Line

Charakteristika:
- profily Brügmann, součinitel prostupu tepla činí U=1,3 W/m2*K
- moderní kování ActivPilot firmy Winkhaus nebo Aubi Titan AF firmy Siegenia
- šedé nebo černé těsnění v bílých oknech
- černé těsnění v jednostranně a oboustranně barevných oknech

Salamander Streamline 76

Profily Salamander Streamline využívají nejnovějších technologií, které Vám spolu s dorazovým těsněním zajistí tepelnou i akustickou pohodu. Pětikomorové profily se stavební hloubkou 76 mm jsou odolné vůči zašpinění a poškození způsobenému povětrnostními vlivy. Profily se vyznačují sněhobílou barvou s leskem, jsou ale dostupné i s jednostranným nebo oboustranným povrchem v bohaté paletě odstínů šedé i imitace dřeva a budou dobře Vám sloužit po mnoho let.

profil Salamander Streamline 76 profil Salamander Streamline 76 profil Salamander Streamline 76

Charakteristika:
- pětikomorové vyztužené profily sněhobílé barvy se stavební hloubkou 76 mm
- dva typy okenních křídel: rovný (classic) a zaoblený (rondo)
- moderní kování Aubi Titan AF firmy Siegenia
- šedé nebo černé těsnění v bílých oknech
- černé těsnění v jednostranně a oboustranně barevných oknech
- zasklení: izolační dvojskla nebo trojskla s plastovým meziskelním rámečkem Swisspacer o hloubce 24 až 48 mm (koeficient Ug=1,1 – 0,5 W/m2K)

bluEvolution 82 Art Line (třída A)

BluEvolution 82 Art Line je plastové okno ve třídě A s elegantním a moderním vzhledem. Tento systém je charakterizován zaobleným tvarem křídla a rámu. Jeho stavební hloubka o šířce 82 mm a vnější stěny o tloušťce 3 mm spolu se silným vyztužením zaručují vysokou stabilitu rámu a křídla. Velké vnitřní komory účinně zlepšují ventilaci a rotaci vzduchu. Středové těsnění výrazně zlepšuje tepelné a akustické vlastnosti oken. BluEvolution 82 Art Line o šířce 82 mm je speciální systém šestikomorových PVC profilů s vnitřním středovým těsněním, který v kombinaci se spolehlivým kováním se skrytými panty a trojsklem s teplým rámečkem umožňuje získat jednu z nejlepších tepelných izolací na trhu. Okna v systému BluEvolution 82 Art Line poskytují nejvyšší úroveň energetické účinnosti a tím i největší úspory nákladů na vytápění ve vztahu k pořizovacím nákladům.

profil bluEvolution 82 Art Line profil bluEvolution 82 Art Line

Charakteristika:

Profily ve třídě A: Šestikomorové profily rámů a křídel zhotovené z nejkvalitnějšího PVC se zaobleným tvarem:
- energoúsporné
- ekologické
- odolné vůči škodlivým povětrnostním vlivům
- jednoduchá péče a nenáročná údržba
- s estetickými vlastnostmi vysoké kvality

Trojskla: Izolační trojskla s na trhu nejlepším součinitelem prostupu tepla Ug = 0,5 W/m²K ( skla plněná argonem). Možnost použití jakéhokoli typu skla (termické, akustické a bezpečnostní ) o šířce do 52 mm.

Osazení skel: Větší hloubka osazení skel dodatečně zvyšuje tepelnou izolaci okna.

Těsnění: Dorazové a středové těsnění poskytuje izolaci, která zabraňuje tepelným ztrátám a chrání před průnikem chladu, zvuku a vlhkostí z vnějšího prostředí.

Velké vnější komory: Efektivně korigují ventilaci a chlazení profilů (nižší teplotní napětí) a usnadňují odvod vody.

Hmota PVC: Odolná vůči škodlivým povětrnostním vlivům a znečištění, hladký povrch profilů usnadňuje udržení čistoty. Tloušťka pohledové stěny plastového profilu splňuje kritéria třídy A.

Barvy: Široká škála barev a to jak hladkých, tak i těch imitujících dřevo včetně ušlechtilého.

Rozsah použití: Okna z PVC v bílé barvě i v široké paletě hladkých barev i těch imitujících dřevo, bez formálního či funkčního omezení.

Dane techniczne:

Uf =1,0 W/m²K (wersja MD), Uf=1,1 W/m²K (wersja AD)

Ug =0,5 W/m²K (szyba 4/16/4/16/4 + argon)

Uw =0,7 W/m²K (dla okna referencyjnego w systemie MD)

na začátek stránky